Dej mi odvahu změnit to, co změnit mohu, dej mi klid, abych dokázal přijmout to, co změnit nemohu, a moudrost, abych dokázal rozlišit jedno od druhého.

Blog do prázdnin (Info článek)

9. ledna 2018 v 22:23 | Martin Zbranek |  Informace
Nový rok je tu, a pro tento blog to znamená aktivnější vydávání článků. Bohužel se však i naskytly komplikace. Jak bylo uvedeno v článku "Název blogu", budu vydávat za měsíc tři úvahy, dvě básně i pravidelnou povídku, kterou bych vydával jednou za 14 dní. Protože však nemám kde kovat, budou na instagramu (martin_z_branek) pouze kutilské a řezbářské výrobky, společně s kresbami a malbami. Videa na youtube taky nestihnu vydávat dvě za měsíc, zatím pouze jedno (první video vyjde zhruba do dvou týdnů). Za dva měsíce už bych měl být schopen rozjet projekt naplno, tak snad přibydou jak videa, tak kovářské výrobky.

Znovu apeluji na vás, pokud máte nějaké nápady na videa, úvahy, básně, výrobky apod., nebojte se napsat do komentářů pod článkem. Nemůžu vám slíbit, že je vytvořím, ale pokud budou originální nebo něčím zajímavé, pokusím se o to. M.Z.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama